• Ново
itEIf Велосипед Мобилен Телефон Заградата Велосипед Handlebar Клип Заградата 4.0-5.5 Инчен Универзален Мобилен Телефон Заградата GPS Фиксна Стапка

itEIf Велосипед Мобилен Телефон Заградата Велосипед Handlebar Клип Заградата 4.0-5.5 Инчен Универзален Мобилен Телефон

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Велосипедот мобилен телефон носителот големина : за 13cm * 6.Цврстата : Висок квалитет на хард пластични не ќе се скрши.Заштита на вашиот мобилен телефон : Направен од високо-квалитетни материјали, по ригорозни испитување вибрации, нема напукнување / исфрлање, и тоа може да биде флексибилно, се протегала да ги собере сите 4.

За производот

Слични предлози