• Ново
ZZXXB Булдог Ајфеловата Кула Водоотпорен Мокра Торба за Обновливи Крпа Пелена Влажно и Суво Торба со Патент Џеб за Патување Плажа, Базен, Фитнес, Јога Костим за капење

ZZXXB Булдог Ајфеловата Кула Водоотпорен Мокра Торба за Обновливи Крпа Пелена Влажно и Суво Торба со Патент Џеб за Патување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакет се Вклучени : Една голема големина торба и една мала големина торба.1(W) инчен, кои би можеле да ги зачувате вашите toiletries, битови и undergarment, козметика, чорапи и други предмети.Answer : ___________________________ Note : Влажни предмети мора да биде wringed пред сместени во пелена торба, и ве молиме не го чувајте наопаку, вишокот на вода може да течење од шевовите и патентите.Тоа може да биде погодно приложување на вашата пелена торба или шетач, куфер, врата се справи, крпа бар, назад на столче.8(W) инчи кој може да се одржи до 10-12 пелени.Бел внатрешен слој, и печатени надворешниот слој.8(W) inch Small Мокра Торба : 8.Лесно да се Носат : На здрав справи со ремени со брзо ви овозможи да се закачите на мокра торба за шетач или висат на било каде, како врата копчиња, крпа род.Двојно Zippered : Две zippered прегради задржи влажни и суви крпи посебно во иста вреќа.Димензии : Две различни големина влажно и суво торба за storage Large Мокра Торба : 14.Нашите пелена мокра торба се користи за дневни, продавница празник пелени, играчка за складирање, во текот на ноќта торба, мама крпа, транспорт делови, старечки влошки, козметика и многу повеќе!Features Water-отпорни Перат Материјал : ZZXXB патување мокра торба е изработена од водоотпорен 100% полиестер,машина перат.Обновливи и Водоотпорен : Нашето бебе влажни кесички се направени од двоен слој водоотпорен материјал со TPU дише водоотпорен мембрана.Соба доволно да се организира крпа пелени, бански костуми perfect, фитнес облека и повеќе.Двојно Zippered Џеб : Патент на мокра крпа пелена торба затворањето може да се задржи влажна и сува работи одделно.

За производот

Слични предлози