• Ново
Makita Д-47307 16 парче универзална holesaw комплет

Makita Д-47307 16 парче универзална holesaw комплет

DEN 2329.20
Износ
Во продавницата.

Makita 16 PC универзална дупка видов алу абел.Дупка пили.Квалитетот Makita додатоци кои комплимент алат и градинарски алатки.Makita 16 PC универзална дупка видов алу АБЕЛ.Makita понуди на највисок квалитет на додатоци, како надополнување на нивната голема моќ алатка и градина алатка опсег.

За производот

Слични предлози