• Ново
Не се Лизга Деца Деца Чорапи со Зафат 12 Парови Анти Пропадна Момчиња Девојчиња Чорапи за Деца Бебе Екипажот Чорапи за 1-7 години Дете

Не се Лизга Деца Деца Чорапи со Зафат 12 Парови Анти Пропадна Момчиња Девојчиња Чорапи за Деца Бебе Екипажот Чорапи за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Деца момче чорапи се изработуваат од 95%памук+5%spandex, многу удобно мека и задржи вашето бебе прсти топло со стил. √ ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦАТА : Овие топли детски чорапи се убави.Вашите деца можат да се носат овие анти лизга чорапи кога правите вежби, се случува да се забавуваат, итн. √ НЕ ПРОПАДНА ЧОРАПИ ЗА ДЕЦА : Мека и пријатна на децата есен и зима со не-пропадна силикони точки се направи вашите деца постојано одење, наместо на лизгање; со овие не се лизга деца чорапи носи на вашиот малку може да остане активен без да паѓа надолу.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. Супер симпатична чорапи е совршен подарок за вашите или пријатели бебе на Божиќ, Деца Ден, birthday (Роденден).На grippers на момчето деца чорапи се изработуваат од високо квалитетни безбедно силикон, и тие не ќе падне дури и перење со машина за перење. √ УНИСЕКС НЕ се ЛИЗГА TODDLE ЧОРАПИ : Овие чорапи за момчиња и девојки се неверојатно широк и ќе одговара на широк возраст опсег.Tphon деца не се лизна чорапи се наменети за бебиња овие кои се учат да одат или да трчаат. Дизајниран со Анти-лизга точки bottoms, Tphon деца чорапи спречи паѓа и се лизга од мазна мермер или дрвени подови. Пакет од 12 не пропадна бебе чорапи,пот-абсорбента, мирис-отпорни, анти се лизга и имајте пријатна за вашето бебе. На светли бои се сигурни за стимулирање на бебињата и се привлече нивното внимание на оние малку прсти. √ ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Секој пакет на деца чорапи доаѓаат со 12 парови на многу разумна цена.

За производот

Слични предлози