• Ново
16 Парчиња Сирена Партија Корист Кеси од Хартија Девојки Роденденски подарок Торба Goodie Бонбони Третираат Кеси со Рачки Малата Сирена Тематските Партија Материјали

16 Парчиња Сирена Партија Корист Кеси од Хартија Девојки Роденденски подарок Торба Goodie Бонбони Третираат Кеси со Рачки

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Симпатична сирена партија услуги : хартија партија присутни торба е отпечатена со симпатична модели, како сирена, школка, алги, замокот, риба, средено, со големи зборови Среќен Роденден, полни онанирачки бои, дизајн, се грижиме за интересите и вкус на децата, ќе бидат пријатно партија материјали за девојки или деца роденден, бебе туш.Соодветна големина за повеќето мали добрите : овие сирена партија услуги кеси мерка прибл. 8.7 x 6.3 x 3.1 инчи, кој може да се одржи различни партија услуги, како што се бонбони, чоколади, cupcake, колачи, бисквити, грицки, мали подароци, мали играчки, уметнички дела, ракотворби, пијалаци, па дури и некои видови на зеленчук.Дебела и обновливи : овие сирена присутни кесички се направени од јак занает хартија, не е лесно да рипувате, која ги поддржува вашите повторна употреба; во Меѓувреме, тие се дизајнирани со хартија пресврт се справува дека ќе биде лесен и удобен за вашата сметководствена.Разноврсна складирање торба : овие малата сирена goodie кеси се идеални за деца " роденден на партии, трговски центри, пекари, играчка продавници, присутни продавници и други сцени кои треба пакување, да се зголеми favorability на вашите гости или клиенти.Пакетот вклучува : ќе добиете 16 парчиња на сирена присутни кеси со рачки, кои се доволни за вашиот фестивал користи и украсни потреби, исто така, е доволен да ги споделат со пријателите и семејството.

За производот

Слични предлози