• Ново
Црна Приколка Hitch Покрие со Заклучување со Pin за 2 Инчен Забавува Задните Примачите Plug Покрива со САД Американското Знаме Метал Амблем Guard за Камиони Автомобили ЏИП +

Црна Приколка Hitch Покрие со Заклучување со Pin за 2 Инчен Забавува Задните Примачите Plug Покрива со САД Американското

DEN 1072.80
Износ
Во продавницата.

Совршено се Вклопуваат За стандард 2" инчен приколка hitch примачите на забавува камиони, спортски автомобили, итн.Тешки Hitch Покрие - Winunite приколка hitch поклопецот е електро-обложено за дополнителна цврстина, отпорен на корозија, за подолг животен век.Даваат Уникатен Изглед За Вашиот Камион/SUV - Висок квалитет & висока јачина метал приколка забавува hitch покрие стража со врежана U. S. Американското Знаме, амблем панел покрива.Погодна За Отворен - УВ и отпорен на гребење.Во можност да го издржат тешките временски услови и услови.Ја заштитува вашата вашиот hitch приемникот од нечистотија и остатоци.Едноставна Инсталација - Големи висок квалитет 5" x 3" hitch маска, вклучува hitch pin.

За производот

Слични предлози