• Ново
Ќелија-Работи Компактен Прилагодливи Воздухот се Пропустливи Автомобил Auto Phone Држач Компатибилен со LG Сомот

Ќелија-Работи Компактен Прилагодливи Воздухот се Пропустливи Автомобил Auto Phone Држач Компатибилен со LG Сомот

DEN 551.76
Износ
Во продавницата.

Компатибилен со LG Кадифе.Брзо се Качи на вашиот телефон или GPS Уред сигурно и безбедно со помош на вашиот автомобил воздухот се пропустливи, Пролет оружје можат да се сместат телефони до 3,5" широк.Силиконска маска на пролет раце цврсто држете го вашиот уред во место.Врти 360 Степени за секое гледање позиција.Позицијата на вашиот уред или хоризонтално или вертикално, одлична за патување, се вклопува во дланката на раката.Произведени од Страна на Клетката-Работи (не е ОЕМ производ).

За производот

Слични предлози