• Ново
Yuehuam 2 парчиња Старечки У Облик на Перница Покрие Учење Седат Pillowslip Монтажни Перат Новороденче Перница Slipcover Бебе У Облик на Pillowcase Перница Slipcover за Мајки Доилки

Yuehuam 2 парчиња Старечки У Облик на Перница Покрие Учење Седат Pillowslip Монтажни Перат Новороденче Перница Slipcover

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направен од чист памук, меки, кожни-friendly и дише.Нашите старечки перница опфаќа се, модерен и нудат заштита за перница.Големина на : 18*14*2.8 см, ве молиме изберете да се купи според перница големина.Ако ви треба практичен подарок за вашето бебе туш партија,ова е мора да има избор.Тоа носи прекрасен старечки спомени за нови или да се очекува од мајки.Лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме на вашата медицинска перница за машина за перење.

За производот

Слични предлози