• Ново
Смит & Култот Лак, Neutrals

Смит & Култот Лак, Neutrals

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Долго Се Носат, Висок Сјај & Мазна Покриеност.На немилосрдно ултра-adherent база на грб preps ноктите површина, максимизирање на животниот век на mani/pedi.Топ грб печати во чист пигмент е сјај да го зачува тоа е vibrancy и интегритет, додека му беспрекорна, ултра-гланц.На палетата на бои се движи од фасцинантен да idiosyncratic, смело интензивен да шеќер-обложена слатка, и благодатно рафинирани да deviantly дрзок.Вегетаријанската и Глутен Слободни.Загарантирана да биде формулиран без Dibutyl Phthalate, Toluene, Формалдехид, Формалдехид Смола, Camphor, Xylene, Етил Tosylamide, Triphenyl Фосфат. *Сите состојка тврди потврдена од страна на производителот во 2020 година.

За производот

Слични предлози