• Ново
LILYCUTE 21Pcs Гел лак за Полнење Впие Исклучување Гел лак Поставите Црна Голи Сјајот Пастелни Розова Праска Браун Природни УВ Гел лак со Сјајни & Мат Врвот База Гел Грб По

LILYCUTE 21Pcs Гел лак за Полнење Впие Исклучување Гел лак Поставите Црна Голи Сјајот Пастелни Розова Праска Браун Природни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

18 бои убави нијанси на популарни и модерни бои погодни за сите сезони и секојдневниот живот!ги задоволи сите ваши идеи, и да се направи што повеќе рафинирано.Сива гел лак голи црвено црна, розова гел лак треба да се излечат, под ноктите светилка.Нема повеќе да се борат да се одлучи кои бои треба да ги одберете.✔Совршен Гел лак Подарок Сет : 18 Класичен Акт розова голи сиво црна, кафеава гел лак бои (7ml секое шише) + 3 x нема да ја бришам база и сјајни & мат врвот грб гел лак( 7ml секое шише).Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем во врска со нашите производи.Лесно да се справи за двете професионалци и домашни корисници.

За производот

Слични предлози