• Ново
DDUU Custom Name Дизајнер Секојдневен Ранец за Жените Унисекс Колеџ Торба Класичен Патување Симпатична Дете (Боја : Црна, Големина : Една Големина)

DDUU Custom Name Дизајнер Секојдневен Ранец за Жените Унисекс Колеџ Торба Класичен Патување Симпатична Дете (Боја : Црна,

DEN 929.52
Износ
Во продавницата.

Повик daypack , дами мода црна faux стп за жените schoolbag обичните кеси .Погоден за на училиште, на улица, патни и други активности на отворено.Обичај: Ако вие само треба да се напише една линија, ние ќе го зголемиме текст и engrave во средината, како воведување на сликата.Големина на : 10.Гаранција за елегантен водоотпорен перница спојки : транспарентна торба, се препорачува да се избрише со крпа и да се мијат .Погоден за сортирање и чување на сите видови на мали предмети за патување , како што се toiletries, документи, полнење на богатство , моќ мозок , промените, итн.Тоа е погоден за користење во туристички отворено пешачење шопинг бизнис школа планинарски фитнес одмор кампување велосипедизам партија.Погоден за мажите и жените кога е во патување , образование, туризам, бизнис, daypack и удобно користење.Гаранција : 1 години гаранција за квалитет прашања од денот на купиле.Применливи сцена : ова може да се врши на универзитетот , на патување, на шопинг, датира или бизнис, патување или дури и да оди во теретана.Големина на : 10.

За производот

Слични предлози