• Ново
Ranvo Безжична Риба Sonar Сензор, 2‑164ft Длабочина Smart Безжична Риба Пронаоѓач Преносни ABS 125KHZ за Мраз Риболов за Кајак Риболов за Чамец Рибарски

Ranvo Безжична Риба Sonar Сензор, 2‑164ft Длабочина Smart Безжична Риба Пронаоѓач Преносни ABS 125KHZ за Мраз Риболов за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Широк Спектар на Апликации : На sonar сензор е многу погодна за kayaking, кану риболов, мраз риболов, погоден за солена вода и вода, и да може ефективно да се лоцира риба. Синхронизација Информации : риба пронаоѓач користи еден мобилен телефон апликација која може да биде синхронизиран со уредот преку лесно да ги пратите информации во реално време.Широк Спектар на Апликации : На sonar сензор е многу погодна за kayaking, кану риболов, мраз риболов, погоден за солена вода и вода, и да може ефективно да се лоцира риба. Лесно да се Носат : малата риба е мал и лесен, и лесно може да се врши за да се различни за мерење.Мултифункционален : мини риба пронаоѓач е мултифункционален, кој може да ви помогне да најдете риба, поени, снимање на температурата на водата и длабочина, и да додадете мамка, риба видови и видеа на патување дневник. Комбинација на Сензор со паметни телефони и Таблети : риба sonar сензор за препознавање на технологијата се користи во комбинација со паметни телефони и таблети за да се пренесе откривање на податоци до уредот во реално време.Спецификација : Предмет Тип : Безжичните Smart Sonar Материјал : ABSProduct Боја : Како на Слики Прикажани Производ Големина : 68x68x50mm / 2.0in Product Тежина : Околу.Функција : 1.7 V Литиум Battery Battery Капацитет : 2600mah Power Живот : 10 Hours Working Температура : -10-60℃Sonar Зрачење Агол : 90 Степени Пакет Листа : 1 x Безжична Риба Finder1 x Прирачник 1 x Податоците Линија.Лесно да се Носат : малата риба е мал и лесен, и лесно може да се врши за да се различни за мерење.

За производот

Item Type:
Wireless Smart Sonar
Material:
ABS
Product Color:
As Pictures Shown
Product Size:
68x68x50mm / 2.7x2.7x2.0in
Product Weight:
Approx. 209g / 7.4oz
Detection Depth:
0.6-50m / 2-164ft
Radio Frequency:
2.4GHZ
Bluetooth Distance:
30m / 98ft
Sonar Frequency:
125KHZ
Battery:
1 x Lithium Battery (Built-in Battery)
Battery Model:
3.7V Lithium Battery
Battery Capacity:
2600mah
Power Life:
10 Hours
Working Temperature:
-10-60℃
Sonar Radiation Angle:
90 Degrees
Package List:
1 x Wireless Fish Finder :
1 x Manual  :
1 x Data Line :

Слични предлози