• Ново
Ringke Камера Стил Компатибилен со Xiaomi Рампа 5, Xiaomi Рампа 5 Про Леќи на Камерата Заштитник, Алуминиум Рамка Тешки Заштитна Маска Налепница - Црна

Ringke Камера Стил Компатибилен со Xiaomi Рампа 5, Xiaomi Рампа 5 Про Леќи на Камерата Заштитник, Алуминиум Рамка Тешки

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

Компатибилен со Xiaomi Рампа 5 / Рампа 5 Про.Прецизна камера cutouts се дизајнирани за совршено се вклопуваат за уредот.Издржливи алуминиум ја штити вашата камера стакло рамки и го задржува својот супериорен квалитет со времето.Анти-рефлективна површина овозможува целосна употреба на флеш без да влијаат на камерата и квалитет на слика.Компатибилен со повеќето случаи.Користете Ringke случај за гарантира одговара.

За производот

Слични предлози