• Ново
Вакуум Делови Замена Вакуум Делови за Замена на Филтер за Ролери Четка Страна Четка ОДГОВАРА за Alfawise V8s Про E30b Правосмукалка Делови Sweeper Додатоци Робот Делови (Боја

Вакуум Делови Замена Вакуум Делови за Замена на Филтер за Ролери Четка Страна Четка ОДГОВАРА за Alfawise V8s Про E30b Правосмукалка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.Чувајте вашиот дом робот работењето на врв перформанси, филтри треба да се заменуваат на секои 2 - 3 месеци.Додатоци делови се трајни и лесни да се инсталира, направете ја вашата правосмукалка и подолго.Додатоци се лесно да се отстрани нечистотијата, прашина и ѓубре во аглите и рабовите ефикасно.На правосмукалка додатоци се со висок квалитет.Не е лесно да се отстрани и замени, како дел од рутинска одржување.

За производот

Слични предлози