• Ново
Чекор Ритуал Унисекс-Дете Мека Движење Genevieve Мода Подигање

Чекор Ритуал Унисекс-Дете Мека Движење Genevieve Мода Подигање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.APMA одобрени и изградени за прв пат пешаци.Ortholite мемориска пена footbed и лесна изградба лулка на нивната природна форма.Лесно on-and-off со преголеми отварање, плус двојно кука и јамка затворање и од страна на патент затворање за двојно прилагодливост.Флексибилни, заоблени, се лизга-ѓон отпорен на поттикнуваат природните на движење и да помогне да се подобри рамнотежата.Twill linings помогне да се намали мирис.Благодарение на oodles на поддршка како рамнотежа-помош на технологијата, надградени влечење и заоблени outsoles Чекор Ритуал е Мека Движење Genevieve подигнете го става бебиња и мали деца на брз пат за одење.Со APMA печат на одобрување, овој број е јасно избор за вашиот прв вокер.

За производот

Слични предлози