• Ново
Meiyya Лето Уживање Плетење Hine Pin, 50pcs Челик Ткаење Алатка, Ткаење Алатка Додатоци Замена Додатоци за SK272 Плетење Hine

Meiyya Лето Уживање Плетење Hine Pin, 50pcs Челик Ткаење Алатка, Ткаење Алатка Додатоци Замена Додатоци за SK272 Плетење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Увезени челик материјал, висока цврстина и долг животен век. 50pcs плетење hine игли се доволно за вашата помош, удобен да го инсталирате.Оваа игли се погодни за SK270, SK272, SK370 плетење hine.Добро додатоци за ткаење hine, лесно за ракување.Стабилни перформанси, совршена замена за стариот или оштетена една.

За производот

Слични предлози