• Ново
Akouta Remanufactured Мастило Кертриџ 67 Замена за HP 67XL 67 XL Црна 3YM59A 3YM58A за Зависта Про 6452 6455 6458 DeskJet 1255 2732 2752 2755 DeskJet Плус 4140 4152 Печатач (1 Црна)

Akouta Remanufactured Мастило Кертриџ 67 Замена за HP 67XL 67 XL Црна 3YM59A 3YM58A за Зависта Про 6452 6455 6458 DeskJet

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Содржина : Akouta Remanufactured мастило касети за HP 67 XL 67 XL (1 Црно)+упатство за инсталација.Страница Принос : XL капацитет 600 страници во Црно HP 67 XL мастило касети (при 5% покриеност).Компатибилни Со : HP ЗАВИСТ 6052, 6055, 6058, 6075; HP ЗАВИСТ Про 6452, 6455, 6458; HP Desk Jet 1255, 2732, 2752, 2755; HP Desk Jet Плус 4140, 4152, 4155, 4158 Печатач.Долготрајни и Јасно Печатење : Секој 67 XL мастило кертриџ комбо пак се полни со посебно мастило може да се печати живописни слики и јасно текстови и да се задржи долго чување време.Функција : Smart чипови за да се обезбеди препознае вашиот печатач интелигентно.Строго се тестираат за да comfirm поголема компатибилност.Висок квалитет на мастило одредува Одличен печатење со резултат. 10 години искуство во производство и продажба на печатење потрошен материјал.Широко се користи во банки, болници, фотографија компании и други индустрии.Ние имаме целосно автоматски, строги и напредно производство фабриката.Компанијата филозофија : клиент е Бог!. 100% Компатибилен за.HP ЗАВИСТ 6052, 6055, 6058, 6075. HP ЗАВИСТ Про 6452, 6455, 6458. HP Desk Jet 1255, 2732, 2752, 2755. HP Desk Jet Плус 4140, 4152, 4155, 4158 Печатач.

За производот

Слични предлози