• Ново
iPhone 12 Случај, iPhone 12 Про Случај, LABILUS (Солиден Shield Серија) TPU Дебели Цврст Оклоп Тактички Заштитна Маска Случај за iPhone 12/12 Про (6.1 инчи) - Сив Бетон

iPhone 12 Случај, iPhone 12 Про Случај, LABILUS (Солиден Shield Серија) TPU Дебели Цврст Оклоп Тактички Заштитна Маска

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Силна TPU Тактички Случај : дизајнот е инспириран од списание и дебелина на материјалот е 2,8 mm, тоа е компактен, но не и гломазна.Досадна-Полиран Процес : Текстура, матирано и анти-лизгава површина Може да се спречи отпечатоци од прсти ефикасно и нуди добра потпора.Се намали И Шок Доказ : Матирано обвивка ја штити вашиот i Phone назад стакло, TPU материјали со умерена цврстина апсорбира шокот од страна на случаен пад.Прецизни кроени Според Прототип Мувла : Анти-лизгава копчиња додава чувствителни притиснете чувство, 1mm покрена рамки држи камера и екран од гребење и кршење.Компатибилен со Apple i Phone 12/ 12 Про (2020), ние нудиме 30 дена гаранција за безусловно наплата или замена.Во потрага по повеќе видиме додатоци, ве молиме тип "Labilus" во лентата за пребарување и внесете.Карактеристики на производот : . 1случај одговара на apple i Phone 12, i Phone 12 Про (6.1 инчи). 2Тактички списание дизајн. 3Дебели TPU материјал со долговечноста и издржливост. 4Површината се третира со досадна-Полиран Процес. 5Матирано поставата и умерена цврстина школка. 6Компактен, шок доказ, анти-лизгава, анти-нула. 7Одговорно притиснете на копчиња, сите додатоци се достапни со овој случај. 8Поддршка Чи Безжично полнење.Пријателски совети : .Целосен екран покриеност стакло заштитник и половина екран покриеност стакло заштитник и двата се погодни за случајот.Пакетот вклучува : .Labilus TPU Дебели Цврст Оклоп Тактички Заштитни Случај x 1, екран заштитник x 1, чистење, полнење x 1.

За производот

Слични предлози