• Ново
Новороденче Swaddle и Капа Set - Заврши Вашето Драгоцено Бебе во Оваа Памук Новороденче Swaddle и Капа Set - 5 Парче Подарок Сет Вклучувајќи Здраво Светот Milestone Диск и Штракаат

Новороденче Swaddle и Капа Set - Заврши Вашето Драгоцено Бебе во Оваа Памук Новороденче Swaddle и Капа Set - 5 Парче Подарок

DEN 623.76
Износ
Во продавницата.

5 Парче Бебе Swaddle Подарок Сет - Секој Сет Содржи Памук Swaddle/Муслин, Шапка на Главата Бенд, Соопштение Диск и Штракаат.Совршен, Внимателен и Уникатен Подарок за вашите Пријател или Член на Семејството, кои се очекуваат или има само дадена Раѓањето на нивната Малку Новороденче.Снимање Детали од Вашите Бебиња Раѓање и Пристигнување на Дрвени Соопштение Диск - Простор за Име, Датум на Раѓање, Тежина и Висина.Овие Swaddle Ќебиња се Направи Од 95% памук + 5% spandex Даваат Совршена Комбинација на Мекост, но со Потребните elasticate Правилно Swaddle вашето Бебе.Премијата и Стилски Изглед - Доаѓа во Двата Сина и Розова Боја - Треба на Вашето Бебе Бараат Дополнителни Симпатична При Напуштање на Болницата За Дома.Нашите swaddle ќебиња се 31.5 инчи со 31.5 инчи.На плоштадот дизајн е совршен за лесно изведување убав тесни swaddle околу вашето бебе.На swaddle ќебе, раководител бенд и капа се направени од 95% памук и 5% spandex.Дали сте се обиделе swaddling бебе во 100% памук swaddle?Тоа е многу тешко да се добие убав сит се вклопуваат.Со кои 5% elastication ќе добиете совршен swaddle 100% од времето, што значи совршен сон 100% од времето!.

За производот

Слични предлози