• Ново
MyGift Модерна Бамбус 6-Слот Очила За Сонце За Чување/Eyewear Екранот Лента

MyGift Модерна Бамбус 6-Слот Очила За Сонце За Чување/Eyewear Екранот Лента

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

TABLETOP EYEWEAR се ПРИКАЖЕ : Природни бамбус 6-слот за очила за сонце и eyewear послужавник.ЧИСТА СОВРЕМЕНИОТ СТИЛ : Едноставен дизајн во природни бамбус надополнува современ дом Секој Оддел - 0.8 H x 6.3 W x 2 L (во инчи).

За производот

Слични предлози