• Ново
Пластовидно Накит Организатор Коцки Додатоци Складирање Кутија за Фиока Салон Гардероба, Gadgets Екранот Приказ, Поставување на 3

Пластовидно Накит Организатор Коцки Додатоци Складирање Кутија за Фиока Салон Гардероба, Gadgets Екранот Приказ, Поставување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ДИМЕНЗИИ НА ИНДИВИДУАЛНИ ЛЕНТА(Должина x Ширина x Висина) : 13.62 x 9.49 x 1.57 во / 34.6 x 24.1 x 4 см.СЕКОЈ СЕТ ДОАЃА СО ПРОЅИРЕН ПЛАСТИЧЕН КАПАК.УБАВО ЕДНОСТАВНО И ПРЕКРАСНО ПРАКТИЧНА настава : Со повеќе прегради на различни големини, овој сет на организацијата коцки е дизајниран да совршено се одржи колекција на накит, додатоци и други knickknacks.ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН И РАФИНИРАНИ ДЕТАЛИ : Заврши со солидна рамка и основа подлога, овие коцки ќе седат беспрекорно по едни со други, како што многу тави како ќе го бара.Тие лесно можат да бидат наредени за стабилен складирање кула.Dividers на 3x4 мрежа и 4x6 мрежа тави може да бидат отстранети за да им овозможи на вашиот поголеми парчиња, кои обезбедуваат поголема флексибилност.СУПЕРИОРЕН во однос на МАТЕРИЈАЛОТ И ИЗРАБОТКАТА : Кожа-како надворешен над МДФ (средна густина fiberboard), трајни и лесни да се чистат.Flocked внатрешни работи помогне да се спречи гребење и tarnishing.Мека и дебели перница се обезбеди за да се основата на секоја лента да им помогне на редење, кој исто така е skidproof.ДОМА ИЛИ КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА : задолжително за сериозни накит колектори.Овие се направи внимателен подароци за секој со љубов за стил.Функција како фиока внесува или да ги користите на салон или полици.Тоа е одлично за комерцијална употреба во продавници или саеми, како и.

За производот

Слични предлози