• Ново
Лепак Стап, Лепак Држи Бела, Училиште Лепак Стап, Бела, Перат, Nontoxic, Постојан Лепак, 0.26 оз По Лепак Стап - 4 Лепак Стап Пакет

Лепак Стап, Лепак Држи Бела, Училиште Лепак Стап, Бела, Перат, Nontoxic, Постојан Лепак, 0.26 оз По Лепак Стап - 4 Лепак

DEN 897.60
Износ
Во продавницата.

Лепак Продолжува Непречено Минимизирање На Сите Clumping Или Брчки - Сите-Цел Лепак Стап Совршен За Училишни Проекти Уметност На Хартија За Фотографии Картон Пена Одбор Материјал Стакло И Повеќе.Силна И Трајна Лепак Но Мие Лесно Да Ги Тргнеме Рацете И Облеката.Безбеден За Децата; Лепак Стапчиња Се Nontoxic Киселина Слободни. 4 Лепак Стапови По Ред.Лепак Stic е лесен-за-користење, цврсти лепило во пресврт-up цевка која остава видлива трага кога е сув.Совршен за мали раце, nontoxic, брзо сушење лепак нуди уредни, мазна апликација.Тоа е идеален за хартија, картон, ткаенини и фотографии, па тоа е одлично за уметности и занаети.Лепак лесно се мие од облека, и е киселина-слободни и архивски-безбедно да се заштитат фотографии.Едноставно се отстрани капа и пресврт база за лесна апликација.

За производот

Слични предлози