• Ново
Kiminors FG-07S Безжични Слушалки Гејмерски Слушалки со Микрофон Игра Headfon Стерео Картичка Спортски Компјутер Слушалки

Kiminors FG-07S Безжични Слушалки Гејмерски Слушалки со Микрофон Игра Headfon Стерео Картичка Спортски Компјутер Слушалки

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1. Протеини на кожата : кожа-пријателски протеини кожата earmuffs, мазна и нежна на допир, со дише сунѓерот внатре, мека и сите-затворени уши, херметички и звук-доказ. 2. Долго-траен батеријата : Вграден-во со голем капацитет на батеријата, без загуба на енергија, 10 пати на животниот век на батеријата со едно полнење, до 360 часа од времето на мирување. 3. Лесно ракување : Според музиката статус : (мобилен музика, користете безжични слушалки) Кратко притиснете : Следната мелодија /Долго притискање : Обем плус.Кратко притиснете : Претходната /Долго притискање : Јачина на звук надолу. 4. Преносливост : Тоа што е мал во големина и лесен во тежина, многу погодно да ги носите. 5. Ергономски дизајн : се усвојува ергономски дизајн и е многу лесен за употреба.

За производот

Слични предлози