• Ново
Топлина Отпорни на Силиконски Мат Торбичка,Косата Алатки за Виткање Песна, Рамни Песна, Косата Straightener, 11.5 * 6 Инчи, Храна Одделение Силиконски, Розова

Топлина Отпорни на Силиконски Мат Торбичка,Косата Алатки за Виткање Песна, Рамни Песна, Косата Straightener, 11.5 * 6 Инчи,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Но, ова може да биде потенцијална опасност за контра или има свој safty, па ние произведени Мат & Торбичка за да се реши овој проблем.Можете да го имаат врз надвор продавница.Ако AFT90 виткање железо подлога со топлина отпорни ракавица за косата, тоа ќе биде одличен помошник за да се заштити вашата рака од топлина повреда.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ СИЛИКОНИ И БЕЗБЕДНОСТ : Виткање песна торбичка е направен на безбедноста силикони.ИЗДРЖЛИВИ И НЕ се ЛИЗГА : тоа е флексибилен и бран текстура дизајн спречува алатки од лизгање.Она што ЌЕ Добиете за : 1* Виткање Железо Торбичка и живот време грижете се-бесплатна услуга за клиентите.Карактеристики Грижете се-Слободни од Топлина Штета : Издржат висока температура на 450~500°F, која обезбедува вашиот виткање железо торбичка еластичноста и отпорни на топлина, Безбедно, Еко-Пријателски и Подолг живот.50 оз - мала тежина, што го прави силикони мат совршен преземање-заедно партнер за "светлина-тежина" патување.ОТПОРНИ на ТОПЛИНА : Овој мат се направени од храна одделение силиконски,withstands топлина до 460 F степен,Без Чекање за жешка алатки заладување.Виткање Железо Носителот на Косата е тоа што е неопходно за убави девојки секојдневна работа, тогаш станот железо, виткање железо, straightener, мавтајќи железо или други косата алатки може да се има секојдневна употреба.Преносни Големина : 11.5 x 6 инчи - преносни и мини големина, лесно за вас да го стави на punter без зафаќа многу простор.Smart Дизајн : Бран дизајн на силиконски мат за виткање железо, Косата Straightener Чување може да биде анти-пропадна бран, кој силикони виткање железо мат може да се задржи стил алатка од лизгање и ја подобрува топлина дисипација .

За производот

Слични предлози