• Ново
Новата ФОРМУЛА WHITESILK од Anterogenpartners Човечки Матични Клетки(100, 000ppm) +КАВИЈАР -25 Nanoliposome Detox и Осветлувајќи Мелатонин (60, 000ppm) Ampule (10ml x 5vials, 1.69 оз), 0.24 Fl Мл (Пакување од 5)

Новата ФОРМУЛА WHITESILK од Anterogenpartners Човечки Матични Клетки(100, 000ppm) +КАВИЈАР -25 Nanoliposome Detox и Осветлувајќи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

: 10-1627850) ?Смирувачки/Благотворно Заштита(Патент бр : 10-2095988) Лаванда-6 Пурпурна Комплекс.Човечки Матични Условени Медиуми НАС и ЕУ ПАТЕНТ (Бр. ??Ги следат во чекор со вашата дневна нега на кожата режим.КАВИЈАР-25 Nanoliposome Antiaging Технологија (Патент бр : 10-0475255) : Меланин Контрола Формула Б) Мобилен REGEN Формула 3. ??Состојки се предмет на промена на производителот дискреција. Се применуваат на производот рамномерно врз вашето лице 4. ??По отворањето, мора да се чува во фрижидер.Чувајте го производот во кул place Directions : 1.Како Да Се Користи ??Се применуваат два пати на ден(Наутро и навечер) за да го лицето и вратот, по чистење и тонирање.Насоки : 1.Повлечете го пластична капа до отстрани алуминиумска фолија капа 2.Единица брои тип : Унца; Состав : 100% Чист Медицински Одделение за Човечки Матични Клетки Медиуми, 6 Растенијата Матични Клетки Callus екстракти(Rosa Damascena Callus + Цитрус Junos Callus+ Ориз Callus + Leontopodium Alpinum Callus + Nelumbo Nucifera Callus + Myrothamnus Flabelifolia Callus), Витамин В, Витамин Е, Мелатонин, Пробиотици, Sea Buckthorn, Црвена hibiscus, Panax Ginseng, алое лист(Извадоци), Хијалуронска, Ceramide, Niacinamide 5 проценти , Bisabolol, Arbutin, МСМ,кавијар,; предупредување : За надворешна употреба само да се Избегне директен контакт со очи, и уста Во случај на директен контакт со очите или иритација на кожата, исплакнете со вода и да се побара медицинска помош доколку иритација опстојува Консултирајте се со вашиот лекар за сите медицински прашања, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на, ако сте бремени или медицинска сестра, или се третира за секое око или на кожата поврзани со нарушување.

За производот

Слични предлози