• Ново
Заден Спојлер на Багажникот, Задните Трупот Капак Спојлер Крило Сјајни Црни за M4 Стил на Задните Трупот Капак Крило Одговара за Elantra 2017 2018

Заден Спојлер на Багажникот, Задните Трупот Капак Спојлер Крило Сјајни Црни за M4 Стил на Задните Трупот Капак Крило Одговара

DEN 4965.36
Износ
Во продавницата.

¡¾Fine Изработка¡¿Задните Трупот Капак Спојлер Крило обезбедува на вашето возило со подобра аеродинамика, го намалува влечете, ја зголемува ефикасноста на искористувањето на горивото, го зајакнува downforce, влечење и стабилност.Пакет Листа : 1 x Заден Спојлер на Багажникот 2 x Double Sided Лента.Препорачливо е дека две лица се заврши овој чекор. ¡¾Fine Изработка¡¿Задните Трупот Капак Спојлер Крило обезбедува на вашето возило со подобра аеродинамика, го намалува влечете, ја зголемува ефикасноста на искористувањето на горивото, го зајакнува downforce, влечење и стабилност. Кора на црвена подлога на лента околу 2 инчи од двете страни на спојлер. ¡¾Fine Изработка¡¿Задните Трупот Капак Спојлер Крило обезбедува на вашето возило со подобра аеродинамика, го намалува влечете, ја зголемува ефикасноста на искористувањето на горивото, го зајакнува downforce, влечење и стабилност. ¡¾High Квалитетен Материјал¡¿Автомобил Багажникот Спојлер направени од високо квалитетна ABS пластика, материјал, анти?и со голема сила, обезбедува максимална издржливост. Откако ќе имаат спојлер усогласени во правилната позиција, внимателно отстранете ја црвени поддршка на лента, додека спојлер е истовремено се притисне цврсто на своето место. Линија до спојлер на багажникот и обележете го нејзиното правилно позиционирање со сликар е лента. ¡¾Professional Дизајн¡¿Задните Трупот Крило подобрува задна гума влечење со помош на протокот на воздух низ телото додека возите да се применуваат надолу сила, и да се подобри стабилна контрола додека возење со голема брзина.

За производот

Слични предлози