• Ново
ЏИН-НИ Видиме Екран Заштитник на цел Екран Целосна Лепак Анти-Отпечатоци Калено Стакло Филм Компатибилен за Huawei нова 5/5 Pro/Xiaomi Mi 9X(Црна) Мобилен Телефон Acccessories (Боја :

ЏИН-НИ Видиме Екран Заштитник на цел Екран Целосна Лепак Анти-Отпечатоци Калено Стакло Филм Компатибилен за Huawei нова

DEN 2316.00
Износ
Во продавницата.

Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот.Оваа калено стакло екран филмот има висока цврстина, па тоа може да се спречи себе од тоа да биде изгребани или искршено ефективно и континуирано.Филмот има висока светлина трансмисија.Предупредува : 1. Ве молиме користете алкохол брис и микрофибер ткаенина за чистење на LCD екранот пред инсталацијата. Издржливи.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. Кора на заштитен слој надвор од лепило страна.Дури и страните на екранот филм се чувствува непречено.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму. Функционална. Лесен за употреба.За да го залепите филмот, само нешто што треба да направите е да се исчисти екранот темелно.Добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. Бидејќи ова е чаша на производот, ве молиме имајте на ум дека рабовите на стакло се најзагрозените подрачја. Кога за отстранување на повторна употреба, лепило својства може да се носат надвор до степен кога на екранот заштитник нема да се придржуваат кон уредот.Full Screen Целосна Лепак Анти-отпечатоци Калено Стакло Филм за Huawei нова 5 / 5 Pro / Xiaomi Mi 9 X(Црна). Користење прекумерна сила кои инсталирање или отстранување екран заштитник може да го оштети производот. Висока дефиниција. Мазна површина.Тоа има одлична адхезија.

За производот

Слични предлози