• Ново
EuisdanAA Нитрилна Гума O-Прстени, 26mm OD 22mm ID 2mm Ширина, Метрички Buna-N Запечатување Заптивка, Пакување од 30(Juntas tóricas де caucho де nitrilo, 26 mm де diámetro надворешноста, 22 mm де diámetro interno,

EuisdanAA Нитрилна Гума O-Прстени, 26mm OD 22mm ID 2mm Ширина, Метрички Buna-N Запечатување Заптивка, Пакување од 30(Juntas

DEN 196.56
Износ
Во продавницата.

[Size] - 26mm надворешен Дијаметар, 22mm Внатрешен Дијаметар, 2mm пресек со Дијаметар. [Цврстина] - 70 A Durometer (Брегот Цврстина) за отпорност на пенетрација. [Buna-N] - Стандард Нитрилна Butadiene Гума со широк температура се движат од -4℉ (-20°C) да 212℉ (100°C). [Примена] - Широко се користат за притисок за миење, филтер, пумпа, вода црево, водоводни цевки, гаража одржување, автомобилот механички и многу повеќе([Aplicación] - Ampliamente utilizado став lavadoras на presión, filtros, bombas, mangueras де agua, tuberías де plomería, mantenimiento де garajes, mecánica de automóviles y mucho más. [ЗАБЕЛЕШКА] - ве Молиме потврдете бараната големина и материјал пред да ги купите, и да ја стави на право место([NOTA] - Confirme ел tamaño y el материјал requeridos antes де ла compra y colóquelo en el lugar correcto.

За производот

Слични предлози