• Ново
Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Poncho Облека Икони Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама и Тато

Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Poncho Облека Икони Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама и Тато

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

♥Голем Капацитет -Size : 27x19. ♥Вклучува лесен-за-чистење поставата за било мензи се случува внатре.Лесни (само 1. ♥Високо-Квалитетни Материјали - издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба. ♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, се случува надвор, патуваат, итн.63 lb) дизајн кој нема да додадете дел на вашиот пелена ранец, но сепак е доволно издржливи за да се одржи во тешка категорија. ♥Високо-Квалитетни Материјали - издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.Мулти-Функција Голем Бебето Пелена Торба ♥Голем Капацитет -Size : 27x19.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, се случува надвор, патуваат, итн.Исто така одличен подарок за бебето туш. ♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка. ♥Лесен и Удобен - Antifriction ткаенина тежина помалку од 2 килограми, ќе го добиете лесен пелена ранец дека може да биде преполна со носивост на работите. ♥Мулти-Функција Џеб -Една од главните оддел, два странични џебови, една пред zip џеб, четири мали прегради во внатрешноста, мулти-џеб дизајн, од страна на патент за лесен пристап.Исто така одличен подарок за бебето туш.Прилагодливи рамо, рака, двојно zip затворање.Нејзините материјал е исто така многу лесно Чистење, нема потреба да се грижите бебе исфрлен во текот на млеко.

За производот

Слични предлози