• Ново
Dell Inspiron 2-во-1 14 Full HD Екран на Допир Chromebook - Intel Core i3, 4GB Меморија, 128GB eMMC Цврста Состојба Диск Урбани Сива Хром оперативен СИСТЕМ

Dell Inspiron 2-во-1 14 Full HD Екран на Допир Chromebook - Intel Core i3, 4GB Меморија, 128GB eMMC Цврста Состојба Диск

DEN 9119.76
Износ
Во продавницата.

14. 0 инчен FHD (1920 x 1080) True Life LED Светлото на Допир IPS Дисплеј со EMR Пенкало Поддршка. 8 генерација Intel Core i3-8130 U процесор 2. 2 gigahertz. 4 GB системската меморија за основните задачите; 128 GB e MMC флеш меморија. 360° флип-и-пати дизајн; Intel UHD Графика 620; Bluetooth 4. 0; HDMI излез; USB Порт, позадинско осветлување на тастатура; вградена веб камера; Следната генерација на Intel Wi Fi 5 Безжични-AC connectivity (2x2, 867 Mbps).Google Chrome оперативен СИСТЕМ; не ги вклучува и вграден DVD/CD диск; Специјалното пенкало, не се вклучени; Боја : Урбани Сива микрофон-во/слушалки-од комбо џек.Меморија Капацитет На Складирање : 4. 0. Систем Ram меморија Тип : ddr2_sdram.Новиот Inspiron Серија е моќен 14" забава наменета за лаптоп мултимедијални ентузијасти и гејмери.Дознај повеќе за Chromebooks ". 8 генерација Intel Core i3-8130 U процесор 2. 2 gigahertz.

За производот

Слични предлози