• Ново
chengzui Топла Вода во Шише Преносни Ладна Терапија Гума Топло Торба Торбичка Зима Рака Потоплите топла Вода во Шише Гума Мали

chengzui Топла Вода во Шише Преносни Ладна Терапија Гума Топло Торба Торбичка Зима Рака Потоплите топла Вода во Шише Гума

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тешки топла вода во шише торба, издржливи и долготрајни.Текстура надворешната површина за побезбедно кожата контакт и подолго задржување на топлина.Топла терапија помага да се релаксираат вашите уморни мускулите и напнати рамениците од стрес.Тие, исто така, може да се користи и за ладна терапија, лесно се пополни во ладна вода или кршен мраз.Тој е направен од гума материјал.Го задржува топлина за екстра долго време.Против пролизгување надворешната површина помага во одржување на течни температура.Лесен за употреба : Широк шише млазницата.Доаѓа со анти-келеш затка.Топла вода торба за болка.Можете да го користите дома, канцеларија или за употреба на отворено, работи одлично за болка во грбот и вратот ослободување, артритис, спортски повреди.

За производот

Слични предлози