• Ново
VAMPLIERS Мини 8 Алатка Торбичка

VAMPLIERS Мини 8 Алатка Торбичка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ова е голема мини алатка торбичка да ги чува сите ваши Вампир Tools.Практични и корисни, едноставен, пак, се тркалаат и понесете со вас.Сигурно има мали алатки или додатоци.Оваа Мини Алатка Торбичка тоа го прави јасно и едноставно да ги зачувате вашите алатки и лесно да ги носите.

За производот

Слични предлози