• Ново
Dalary Бебе Девојка Цреша Шема костими за Капење Тимови Rompers со Headband 0-4 Години

Dalary Бебе Девојка Цреша Шема костими за Капење Тимови Rompers со Headband 0-4 Години

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.НАПОМЕНА : ТОА Е 100% БАНСКИ СЕГА,НИЕ ГИ КОРИСТИМЕ НА НОВ МАТЕРИЈАЛ ЗА НОВАТА ГОДИНА ЛЕТО.Материјал : 82% Полиестер,18% Spandex, Пакетот Содржи : 1 Парче Romper+1 Headband.фустанот може да биде како на костими за капење/бански/партија носат/носии.Увоз напредни материјал : не е лесно да се биде надвор од форма,издржи сончева светлина,добра дехидрација сопственост и мека.најдобар избор за вашето бебе во текот на летото, addorable и Прекрасна.Пакет Inlcude : 1 костим за Капење+1 headband Size S : одговара за 0-1 носители Години baby Size M : одговара за 1-2 Години baby Size L : одговара за 2-4 Години бебе.

За производот

Слични предлози