• Ново
Елф и Бонбони Трска Матрицата DIY Обновливи Занает Матрицата и Сликарство Ѕид Stencils (5x6) SKU 3327

Елф и Бонбони Трска Матрицата DIY Обновливи Занает Матрицата и Сликарство Ѕид Stencils (5x6) SKU 3327

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Елф и Бонбони Трска Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака - Повеќето Наредби брод од 1-3 Дена.Висок Квалитет - Elf и Бонбони Трска Stencils се ласерски сече користење 10mil Mylar, што ги прави еднократно, трајни и перат.Лесна Апликација - Едноставно користење матрицата образец за преглед да ги водат и да се создаде вашиот дизајн за сликарство на дрво, ѕидови, мебел и повеќе!.

За производот

Слични предлози