• Ново
Бебе Bodysuits Мека Памучна Spandex Долги Ракави и Кратки Ракави

Бебе Bodysuits Мека Памучна Spandex Долги Ракави и Кратки Ракави

DEN 215.52
Износ
Во продавницата.

Предвремени затворање. 123 Мечка карактеристики супериорен квалитет бебе облека и додатоци направени во општествено одговорен начин.Сите ткаенини се бесплатно на АЗО бои.Сите МАТЕРИЈАЛИ ткаенини се бесплатно на АЗО бои Метал прилепува се никел слободни едноставни бои : 95% ringspun чешлани памук, 5% spandex Хедер/Melange бои : 57% ringspun чешлани памук 38% полиестер, 5% spandex.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направена со висок квалитет супер меки чешлани памук spandex ткаенини.Сите ткаенини се бесплатно на АЗО бои.На ткаенини употреба 40 смета чешлани предиво кои се пофини од нормално да се осигура дека ткаенина е супер меки на вашиот babys кожата. 3 боја-одговараше метал прилепува за безбедно затворање обезбедувајќи дека тие не се отвори при индексирање или одење. 100% памук ткаенини.Производот број : B08 NMDGWTW.Бебе bodysuits направени од мек Памук Spandex ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направена со висок квалитет супер меки чешлани памук spandex ткаенини.УДОБНО ДИЗАЈН Мека удобно ткаенина карактеристики 4 начин се водат за да го гушнавте вашето бебе е тело Bodysuits направена со проширување necklines кои го прават тоа лесно да се добие во текот на baby ' s head.Производот број : B08 DCWQRZN.Производот број : B08 DDDD2 RX.Машина За Миење.Цврсти бои/ Бело : 95% Чешлани Памук, 5% Spandex; Melange/ Хедер бои : 57% Памук 38% Полиестер, 5% Spandex.

За производот

Слични предлози