• Ново
Туш Нога Останатите Обновливи Пластични Бања Туш Бричење Нога Помош Нога Одмор за Бричење на Нозете-Бања Туш за Труд Заштеда на Нога Остатокот Не се Лизга Вшмукува?

Туш Нога Останатите Обновливи Пластични Бања Туш Бричење Нога Помош Нога Одмор за Бричење на Нозете-Бања Туш за Труд Заштеда

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ако уредот е потребно да се има целосна телесна тежина,која се користи за левериџ, препорачливо е традиционален трајно нога остатокот биде инсталација.Ако уредот е потребно да се има целосна телесна тежина,која се користи за левериџ, препорачливо е традиционален трајно нога остатокот се instal Must се применат за да се изедначи, се исуши, не-porous површини, како што се, глазирани плочки, plasticglass.Не ставајте текот на инјекциска смеса линии како ова им овозможува на воздухот да се движат под вшмукување чаша со тоа ослободување на својот задржете.Лесно може да се movedrelocated Angfor подобро balance Easy инсталација.За сместување на плочки, плочка, плоштади мора да биде најмалку 4.Туш Нога Останатите Обновливи Пластични Бања Туш Бричење Нога Помош Нога Одмор за Бричење на Нозете-Бања Туш за Труд Заштеда на Нога Остатокот Не се Лизга Вшмукување Чаша за Дома Хотелот Употреба Пргав и Професионални.

За производот

Слични предлози