• Ново
Помине Уметност Dappen Јадење Нокти Стаклена Чаша Lotus Свеќа Држач за на доградба на Акрилни Нокти Течни Прав Style4

Помине Уметност Dappen Јадење Нокти Стаклена Чаша Lotus Свеќа Држач за на доградба на Акрилни Нокти Течни Прав Style4

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Оваа помине уметност првенство може да се користи за мешање на доградба на акрилни нокти течност, прав и други течности, тоа е совршен nair уметност алатка за жените кои сакаат шминка.Направен од стакло, ноктите сад стакло е многу кристал и светли.Кога осветлување свеќа, сите lotus ливчиња ќе пенливи како дијамант.Ноктите уметност кристал купот е лесно да се чисти и лесно да се користи, погоден за професионална, ноктите салон и за домашна употреба.На нокти стакло чаши може да декорирате вашиот ноктите маса и облекување маса за да создадете пријатна и релаксира атмосферата.Ноктите уметност dappen јадење е толку прекрасна, тоа е одлично за помине оркестарот, дома декор, табела екранот, партија, свадба или било какви други прилики.Опис : Помине Уметност Dappen Чинија, се додава топла светлина и tasteful елеганција на секој дом или настан оркестарот.Ноктите сад стакло може да се користи за природни нокти лажни нокти, на доградба на акрилни нокти.Без разлика дали сте дома или во нокти салон, на нокти стакло чаши може да го привлече вниманието на другите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : 1.Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани и др.2.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлики.Пакет Including1 * Помине Уметност Dappen Јадење.

За производот

Слични предлози