• Ново
Но, Прво Кафе Крстот Бод за Полнење, 14 Смета Бела Aida, 5.3 x 6.3, 14 Бои, Рака Извезени во Собата, DIY рачно изработени Украси

Но, Прво Кафе Крстот Бод за Полнење, 14 Смета Бела Aida, 5.3 x 6.3, 14 Бои, Рака Извезени во Собата, DIY рачно изработени

DEN 477.60
Износ
Во продавницата.

Но, Прво Кафе крстот бод за полнење! 14 бои во x 5.3 6.3" дизајн.Сите што ви треба е вклучено : смета крстот бод шема, DMC забен конец, aida 14 ткаенина, tapestry игла, почетнички водич.Најдобар квалитет : DMC бои, висок квалитет на платно и печатена форма.Модерниот стан дизајн.За почетници и напредни.Забава и шарени крст-бод дизајн со Stitchering!Сите предмети што треба да се создаде заврши дизајн се вклучени.Обрачот не е дел од комплет.

За производот

Слични предлози