• Ново
Мотоцикл Багаж Нето Нови Рефлексивни Мото Шлем Мрежа Нето, Мотоцикл Багаж Нето, Заштитна Брзини Багаж Куки, Мото Додатоци Организатор Универзална Bungee Товар Нето

Мотоцикл Багаж Нето Нови Рефлексивни Мото Шлем Мрежа Нето, Мотоцикл Багаж Нето, Заштитна Брзини Багаж Куки, Мото Додатоци

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа е направен од високо-квалитет bungee и има големи оптоварување опсег.Едноставен и практичен дизајн, лесен за употреба и издржливи.Се водат за да се обезбеди доволно простор, додека одржување на доволно цврстина за одржување на оптоварување.На Install за да го дофати железнички, кука или поправи тоа за себе.Погоден за сите велосипеди, мотоцикли, скутери и atv настана.Спецификации : Име : Брзина шлем, рефлектор шлем / резервоар за гориво net Material : Внатрешната површина на увезените латекс предиво површината PP полипропилен филамент усвојува двострано нагласи рефлексивни жица.Боја : Црна, Црвена, Жолта И Сина.Големина на : 40*40cm може да се протегала до : 80*80cmfeature : нови Рефлексивни Мотоцикл Багаж Net Applicable : Мотоцикли, електрични возила, спортски автомобили, off-road возила.Пакетот Вклучува : 1 x Мотоцикл Нето Топло Совет : Држете го на вашиот капа!Ако сте мотор, мопед, мопед или quad велосипед (АТВ) rider бидете сигурни дека ќе не't изгуби вашиот товар во транзит со овој супер-еластичен, трајни товар нето.Поради различните пакети на фабрика производство, бојата на латекс филамент користени се различни, но квалитетот е ист, потполно непроменети.

За производот

Слични предлози