• Ново
sakali Анти-Изгуби Телефонски Број Плоча Итни Контакт мобилен телефон Мобилен Телефонски Број Картичка, Автоматски Возило внатрешна Декорација Додатоци Фиксна да Home

sakali Анти-Изгуби Телефонски Број Плоча Итни Контакт мобилен телефон Мобилен Телефонски Број Картичка, Автоматски Возило

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Изработени од АБС, мали и модата, едноставна и практична, совршен квалитет на абење отпор, изгледа многу паметни и нема да влијае на вашата помош.Добар помошник за да го спречува вашиот клуч да бидат изгубени.Повеќе се користи функции : привремен Паркинг Картичка, Анти-изгуби Телефонски Број Плоча, некоја контактна картичка за деца и стари лица кои се изгубени, и така натаму.Лесно И Брзо Да Го Инсталирате.Пакетот вклучува : 1*Анти-изгубени број плоча за полнење.Опис на производот : Број на Мобилен Телефон Плоча Карактеристики : 1. Материјал : ABS 2. Боја : црна 3. Големина : околу 6,9 см 4. Пакетот вклучува : 1*Анти-изгубени број плоча за полнење за Инсталација : 1. Одберете го бројот што треба 2. Распоредот на телефонски броеви со цел 3. Затворете ја кутијата 4. Притиснете на полето тешко, инсталацијата е завршена.

За производот

Слични предлози