• Ново
BBCVTREQA 2200 Лумен 800 x 480 HD Smart Проектор, Поддршка VGA/HDMI/USB x 2 / AV/РКА Аудио, Основната Верзија,Бела 4K Ласерски Проектор со WiFi и Bluetooth (Боја : Црна)

BBCVTREQA 2200 Лумен 800 x 480 HD Smart Проектор, Поддршка VGA/HDMI/USB x 2 / AV/РКА Аудио, Основната Верзија,Бела 4K Ласерски

DEN 13509.60
Износ
Во продавницата.

Извор на светлина : LED8.За детали за производот, ве молиме консултирајте се со услугата на купувачи, ние ќе бидеме во вашата услуга во секое time1. Директно далечинскиот управувач : Инфрацрвен далечински control15.Интелигентни high-definition 4 K ласерски проектор, елегантно уживаат во забавата поднесена од страна на големиот екран со семејството и девојка по дојде од работа, како и подобрување на односот, вклучувајќи спортски настани, игри, канцеларија за обука. Вкупната потрошувачка на енергија : 60 W9.Без разлика колку е голема куќа е, колку е голема филмот е, оди дома и внесете го cinema HDMI текст.Корекција на грешките : вертикална корекција на грешките ±45°, со прилагодување на сликата, гледање филмови повеќе слободно. Проекција големина на екран : 56-100 inches5. Menu (мени) јазик : Кинески, англиски, француски, германски, шпански, и мулти-јазик на менијата.★Збогати вашиот дом живот.

За производот

Слични предлози