• Ново
Сирената Главата Хорор Ручек Торба Возрасни Изолирани Tote Торба Преносни Бенто Кутии Надвор Да Отворено Канцеларија За Девојка, Момче

Сирената Главата Хорор Ручек Торба Возрасни Изолирани Tote Торба Преносни Бенто Кутии Надвор Да Отворено Канцеларија За

DEN 457.92
Износ
Во продавницата.

Прилагодливи Рамо, Рака И Удобно Мека Рака Држете Се, Па Можете Да Го Носат Преку Рамо, Крстот Тело И Рачни, Без Зафаќа Простор Од Ранец,Тоа Е Сирената Главата Хорор Ручек Торба, Бенто Торба, Изолација Торба, Кулер Торба, Пикник Торба , Оброк Торба.Добра Ладно И Топлина Зачувување Ефект.лесен За Носење, Валкани-Отпорни, Лесна-За-Чисти, Издржливи Водоотпорен Полиестер Обвивка, Може да се Чува Храна Температура.Сирената Главата Хорор Изолирани Tote Торба Бенто Кутии Ручек Кутија За Девојка Момче Училиште Патување Br Направени Од Мазни И Носат-Отпорни, Полиестер Влакна Ткаенини, Дебели Quilted Памук, Заштита На Животната Средина Peva Водоотпорен Материјал Од Три Слоеви На Материјали,Подобра Изолација И Замрзната Со Мраз Пакети, Вкусот Е Подобар И Свежината Од Тоа Што Е Подолго.Еластичен Може Да Се Одржи Посебни Прегради За Прибор За Јадење, Мали Шишиња И Прибор За Јадење.Сирената Главата Хорор Чанта Е Направен Од Оксфорд Ткаенина, Животната Средина Пријателски Peva Материјал Во Внатрешноста, Водоотпорен И Мека, Дури И Ако Храна Spills, Само Избришете Го Тоа Лесно, Внатрешната Обвивка Е Ева И Јп Памук, Во Случај На Неизбежни Overflow Лесно Да Се Исчисти.Главната Џеб Со 4 Слотови Внатре Во Џеб, На Надворешното Десната Страна.

За производот

Слични предлози