• Ново
Канцелариски Мебел, Бамбус Следи Стојат Столб ТВ Лаптоп за Статистика Табела Полица со Десктоп Складирање

Канцелариски Мебел, Бамбус Следи Стојат Столб ТВ Лаптоп за Статистика Табела Полица со Десктоп Складирање

DEN 1478.16
Износ
Во продавницата.

Направени на одржливо природата материјал, кој е еко-пријателски и не-токсични.Добра изработка и ' рѓа-доказ, трајни и практични.Мазна површина дизајн, ефикасна заштита на вашите раце од гребнатини.Тоа е класичен стил кој може да се вклопуваат во декор во вашиот дом или канцеларија.На база функционална врвот прекин, во разни големини за пиење чаша, мобилни телефони, staples, пенкала и други канцеларија essentials, ова го прави тоа уредно чување која им овозможува на сите уредно, без неред и пролевање повеќе.

За производот

Слични предлози