• Ново
AAProTools Цемент Шпатула Стоматолошки Инструменти - Лабораторија За Мешање Моделирање Ресторативна

AAProTools Цемент Шпатула Стоматолошки Инструменти - Лабораторија За Мешање Моделирање Ресторативна

DEN 552.00
Износ
Во продавницата.

AAPro Tools Цемент Шпатула Стоматолошки Инструменти - Лабораторија За Мешање Моделирање Ресторативна.Нерѓосувачки Челик, Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Сите Инструменти Се Произведени Со Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик.AAPro Tools Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Одличен Квалитет Како На Сликата.AAPro Tools Цемент Шпатула Стоматолошки Инструменти - Лабораторија За Мешање Моделирање Ресторативна.

За производот

Слични предлози