• Ново
JUSTCHENHUA Тешки Воздушниот Компресор Притисок се Префрлите на Контрола Вентил 90-120psi 1/4 Порта Пневматски Додатоци (Боја : 1)

JUSTCHENHUA Тешки Воздушниот Компресор Притисок се Префрлите на Контрола Вентил 90-120psi 1/4 Порта Пневматски Додатоци

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

тоа е совршена замена.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, трајни, отпорност на абење и висока прецизност, пракса и да служат за долго време.Автоматско патување, лесно за контрола на воздушен притисок.Тоа може да ви помогне да заштедите електрична енергија на воздушниот компресор.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Добредојдовте на нашата продавница, квалитетот на нашите производи е загарантирана, кој е совршен избор за вашиот дом decoration Material : Пластични, Brass Dimensions : стан.80 x 45 x 75мм/3.15 x 1.77 x 2.95 in Optional Видови : Бр 1 : 1 Порта; Број 2 : 4 Ports Color : Black Quantity : 1 Pc Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Воздушниот Компресор.

За производот

Слични предлози