• Ново
visesunny Убава Маслото Сончоглед Вазна 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани Салата Облек

visesunny Убава Маслото Сончоглед Вазна 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

❥Големи 30cm x 36cm (прибл.Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Не само за влажно работи – овие кеси се направи одлични организатори за играчки, прибор, toiletries, електроника, патувања и многу повеќе!***ADVENTAGE***Fashion &Stylsh, Обновливи&Вода-Отпорни , со Висок квалитет Една трим и атрактивен дизајн.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.Патент затворање содржи протекување и мириси.9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Оваа торба влажна крпа пелена бебе се совршен начин да го одржувате вашиот навлажни, валкани, или валкана предмети содржани.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување.Мала торба е погодна за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.

За производот

Слични предлози