• Ново
Аксиома Меморија - 400-AURS-СЕКИРА 1 TB Хард Диск - Внатрешно - SATA (SATA/600) - Сервер Уред Поддржани - 7200rpm - Жешка Swappable

Аксиома Меморија - 400-AURS-СЕКИРА 1 TB Хард Диск - Внатрешно - SATA (SATA/600) - Сервер Уред Поддржани - 7200rpm - Жешка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Зголемуваат капацитет за складирање на вашиот Dell Систем со 1 TB Хард Диск од Dell.Зголемуваат капацитет за складирање на вашиот Dell Систем со 1 TB Хард Диск од Dell.Тоа може да се пофали складирање капацитет од 1 TB, овозможувајќи им на корисниците да ја запази големи количини на податоци.Кој Serial ATA интерфејс, овој хард диск обезбедува подобрена брзината на трансфер на податоци до 6 Gbps .Тип на производ : Хард Диск Уредот е Поддржано : Server Капацитет на Складирање : 1 ТБ Тип на Производ : Хард Диск Компатибилност : Dell Power Edge Сервери : T640 T440 Уред е Поддржано : Серверот за Складирање Капацитет од 1 TB Топла Swappable : Да Производителот Дел Број : 400-AURS-СЕКИРА се Вози Тип : Внатрешен Диск Тип : Внатрешни Производителот : Аксиома Меморија Решенија Име на Производ : 1 TB 7200 RPM SATA 6 Gbps 512n 3. 5in Hot-plug Хард Диск, CK Бренд Име : Аксиома Бренд Име : Аксиома Безжична LAN : Не се Вози Интерфејс : SATA Диск Интерфејс Стандард : SATA/600 Вретеното Брзина (rpm) : 7200 Безжична LAN : Нема Топла Pluggable : Да се Вози Интерфејс : SATA Диск Интерфејс Стандард : SATA/600 Вретеното Брзина (rpm) : 7200.

За производот

Слични предлози