• Ново
Nanmma Водоотпорен Преносни Мрежа Чевли Кеси Гроздобер Весник Ленти -Двоен Слој Мажи со Trolly Рака

Nanmma Водоотпорен Преносни Мрежа Чевли Кеси Гроздобер Весник Ленти -Двоен Слој Мажи со Trolly Рака

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Водоотпорен Материјал : Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, трајни и водоотпорен, мазна двонасочна патентите.Удобен Прегради : Таа има четири засебни џебови.Се заштити од Оштетување : Тоа е најдобар производ за да се заштити вашите скапоцени чевли од оштетување, кога патуваат.Најдобри Патуваат Чевли Торба : А на рака им овозможува торба да се менува во текот на багаж исправени се справи со цевка за Лесен Транспорт .Карактеристики на Чевли Торба Водоотпорен Материјал : Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, трајни и водоотпорен, мазна двонасочна патентите.

За производот

Слични предлози