• Ново
JUSTCHENHUA Воздух Алатка Фитинзи 1/4 Инчи NPT Воздушниот Компресор Брзо се Поврзете на Воздухот Фитинзи 15 Парче Сет Пневматски Додатоци (Боја : Жолта)

JUSTCHENHUA Воздух Алатка Фитинзи 1/4 Инчи NPT Воздушниот Компресор Брзо се Поврзете на Воздухот Фитинзи 15 Парче Сет Пневматски

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

тоа е совршена замена.Комплетен сет на воздух во цревото брзо се поврзете што доаѓа со 2 женски couplers, 3 женски приклучоци, 3 машки приклучоци, пет 5 машки да машки конектори, 2 ролни на PTFE лента, и пластична кутија за складирање.Висок-квалитет брзо се поврзете на воздухот црево фитинзи за полнење со тешки механизам.Лесно да се инсталира disconnect, и да се поврзете.Тешки воздух инструмент додатоци, кој е компатибилен со било воздушниот компресор конфигурации во различни работи settings.Приклучоците, couplers, и конектори се произведени со највисок квалитет за да се обезбеди нема воздух протекување.'Рѓа отпорни на воздушниот компресор приклучоци couplers и конектори за да се обезбеди трајност кога се користи во различни еколошки услови.Добредојдовте на нашата продавница, квалитетот на нашите производи е загарантирана, кој е совршен избор за вашиот дом decoration Colour : жолта(15 слика модели)Материјал : brass Size : 1/4 inch Package содржина : 2 x женски couplers3 x женски plugs3 x машки plugs5 x машки да машки connector2 x PTFE ленти(случајни бои, не ја прифати наведени боја)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Слични предлози