• Ново
BABYCOVE Бебе Гнездо и Бебето Безделник - Новородено Бебе Ко Sleeper со Муслин Бебе Ќебе за Преносни Кревет Bassinet и Креветчето - Органски Памук, Мека и Дише Ко Перница за Спие

BABYCOVE Бебе Гнездо и Бебето Безделник - Новородено Бебе Ко Sleeper со Муслин Бебе Ќебе за Преносни Кревет Bassinet и

DEN 2157.60
Износ
Во продавницата.

100% Органски Памук Ranforce Ткаенина.Нашата понуда се фокусира на олеснување на секојдневниот живот и цел да им помогне на вас додека се заедно со вашето бебе во секое време, насекаде дома или за време на патувањето.Едноставно се олабави кабелот на крајот на браници да се направи со големина поголема.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН И ПРЕНОСНИ - големината на бебето гнездо е за 47.Краевите на браници може да биде целосно отворен.Тоа им помага да се реши спиење проблем на бебето и родителите.На лесен дизајн и рачки се направи вашето бебе кревет bassinet пренослив.4 инчи и тежи само за 2.МАШИНА ПЕРАТ И ПРИЛАГОДЛИВИ - Се прилагодливи, на cosleeping бебе кревет расте со вашето бебе.ИДЕАЛЕН ЗА КО-СПИЕЊЕ КРЕВЕТ SHARING - за бебето безделник создава посебна безбедно спиење простор за ко-кога бебето спие во креветот со родителите, што може да се заштити бебето од опасноста да се исцеди.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ МАТЕРИЈАЛИ, ДИШЕ И НЕ-ТОКСИЧНИ - Во нашето Бебе безделник ,Ние користете памучна ткаенина и дише, противалергиски внатрешни додатен, кој е безбеден за новороденче е чувствителна кожа.

За производот

Слични предлози